SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52377415

LT-PC s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2019
IČO
52377415
DIČ
2121016953
Sídlo
Hodžova 22, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľAndrej Nemec

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LT-PC s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 17. 5. 2019. Vo vedení firmy: Andrej Nemec. V roku 2024 mala firma tržby 152 tis. € (−26,1 %) a stratu 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať52. z 159 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
152 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2019
+170 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020+14 %2021−10 %2022+70 %2023+109 %2024−26 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +109 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -13,2 %
    −19,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -63,7 %
    −117,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,0 %
    +13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019
Tržby152 384 €206 258 €98 671 €57 939 €64 459 €56 363 €
Výsledok hospodárenia−20 161 €12 460 €−6 739 €−1 170 €−8 652 €−1 129 €
Aktíva spolu31 648 €23 370 €12 516 €8 512 €2 620 €8 790 €
Vlastné imanie1 913 €4 603 €−12 689 €−5 951 €−4 781 €3 871 €
Podané10. 3. 202527. 3. 202428. 4. 20233. 3. 20225. 3. 202111. 5. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
52. z 159 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121016953
platiteľ od 1. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hodžova 22, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38279/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2019
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202452. z 159
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

74 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 74.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2025 · 7 záznamov

  1. 10. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 11. 10. 2024Presun sídlaHodžova 22 Trenčínpredtým Borčice 250 Borčice
  3. 30. 9. 2024Nový člen vedeniaAndrej Nemec, konateľ
  4. 6. 2. 2024Presun sídlaBorčice 250 Borčicepredtým Revolučná 602/1 Nemšová
  5. 6. 2. 2024Nový spoločníkAndrej Nemec, podiel 100 %
  6. 1. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121016953
  7. 17. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52377415

LT-PC s. r. o. – tržby 152 tis. € – IČO 52377415