SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51676338

CELEN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51676338
DIČ
2120751897
Sídlo
Drieňová 1J, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľLadislav Sklenář

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CELEN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 28. 4. 2018. Vo vedení firmy: Ladislav Sklenář. V roku 2019 mala firma tržby 475 tis. € (+144,2 %) a stratu 652 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 11 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2019
475 tis. €
Za rok
+144 %
Od 2018
+144 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019+144 %
  • Najlepší rok
    2019, +144 %

Ukazovatele 2019

  • Marža
    -0,1 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -0,1 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20192018
Tržby474 620 €194 381 €
Výsledok hospodárenia−652 €1 454 €
Aktíva spolu807 802 €238 257 €
Vlastné imanie5 803 €6 454 €
Podané8. 3. 20206. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 11 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120751897
platiteľ od 1. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drieňová 1J, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 131843/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
18130 Služby pre tlač a médiá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pre tlač a médiá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 18130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20195. z 11
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2019 zverejnili tržby (služby pre tlač a médiá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

257 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 257.

História zmien

Posledná zmena 1. 10. 2021 · 7 záznamov

  1. 1. 10. 2021Zrušená registrácia DPH
  2. 8. 3. 2020Podaná účtovná závierkaza rok 2019
  3. 11. 12. 2018Nový spoločníkLadislav Sklenář, podiel 100 %
  4. 23. 11. 2018Nový člen vedeniaLadislav Sklenář, konateľ
  5. 7. 8. 2018Presun sídlaDrieňová 1J Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Tajovského 34 Banská Bystrica
  6. 1. 6. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120751897
  7. 28. 4. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pre tlač a médiá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51676338

CELEN s.r.o. – tržby 475 tis. € – IČO 51676338