SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54478316

DEXA Investments, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2022
IČO
54478316
DIČ
2121745131
Sídlo
Mlynské Nivy 5, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Denis Garláty

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DEXA Investments, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 3. 6. 2022. Vo vedení firmy: Denis Garláty. V roku 2025 mala firma tržby 292 tis. € (+4,7 %) a zisk 169 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať49. z 435 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
292 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2023
+532 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024×62025+5 %
  • Najlepší rok
    2024, ×6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    58,0 %
    +19,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,2 %
    −32,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    36,0 %
    −8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,2 %
    −12,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby292 252 €279 208 €46 223 €—
Výsledok hospodárenia169 466 €107 458 €4 577 €0 €
Aktíva spolu471 011 €239 790 €59 389 €5 000 €
Vlastné imanie286 501 €117 035 €9 577 €5 000 €
Podané19. 5. 202631. 3. 20252. 4. 202427. 11. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
49. z 435 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
48 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
14
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121745131
platiteľ od 29. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské Nivy 5, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 6. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 161318/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
18130 Služby pre tlač a médiá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2022
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2022
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2022
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2022
  • Poskytovanie sociálnych služiebod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pre tlač a médiá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 18130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202549. z 435
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pre tlač a médiá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

120 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 120.

História zmien

Posledná zmena 19. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 19. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121745131
  3. 3. 6. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pre tlač a médiá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54478316

DEXA Investments, s.r.o. – tržby 292 tis. € – IČO 54478316