SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52224180

TERPE-STAV, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2019
IČO
52224180
DIČ
2120962778
Sídlo
Podzávoz 2326, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľPeter Šuráb

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TERPE-STAV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 15. 3. 2019. Vo vedení firmy: Peter Šuráb. V roku 2025 mala firma tržby 617 tis. € (+25,2 %) a zisk 17 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
617 tis. €
Za rok
+25 %
Od 2019
+150 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2019—2020+17 %2021+37 %2022+13 %2023−21 %2024+40 %2025+25 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,0 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,5 %
    −5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,4 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby617 020 €492 817 €352 038 €447 386 €397 660 €290 003 €247 166 €
Výsledok hospodárenia17 001 €17 979 €11 292 €14 980 €11 512 €53 €7 380 €
Aktíva spolu91 904 €76 300 €58 055 €63 082 €61 358 €36 685 €63 755 €
Vlastné imanie85 120 €68 119 €50 216 €38 924 €23 944 €12 432 €12 380 €
Podané28. 3. 202617. 3. 202530. 3. 202425. 3. 202322. 3. 202227. 6. 20215. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
924. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120962778
platiteľ od 10. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podzávoz 2326, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 71856/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • prípravné práce k realizícii stavbyod 2019
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2019
  • administratívne službyod 2019
  • čistiace a upratovacie službyod 2019
  • prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základnách služieb spojených s prenájmomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025924. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 10. 2025Nový spoločníkPeter Šuráb, podiel 100 %
  3. 18. 9. 2024Nový člen vedeniaPeter Šuráb, konateľ
  4. 10. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120962778
  5. 15. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52224180

TERPE-STAV, s. r. o. – tržby 617 tis. € – IČO 52224180