SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52503135

PiarPro Media, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2019
IČO
52503135
DIČ
2121053396
Sídlo
Ulica A. Hlinku 459/20, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľJán Grešner+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PiarPro Media, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 16. 7. 2019. Vo vedení firmy: Ján Grešner a Andrej Kmotorka. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € (−6,6 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2826. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
−7 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020+177 %2021+101 %2022+0 %2023−2 %2024−6 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2020, +177 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,7 %
    −5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,3 %
    +46,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    65,6 %
    +36,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,2 %
    +9,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby41 936 €44 905 €47 680 €48 730 €48 601 €24 141 €8 719 €
Výsledok hospodárenia21 664 €25 551 €14 553 €8 850 €17 717 €7 231 €527 €
Aktíva spolu33 021 €86 338 €67 110 €69 091 €48 749 €17 225 €11 041 €
Vlastné imanie27 664 €80 429 €54 878 €40 326 €31 475 €13 758 €6 527 €
Podané5. 5. 202630. 4. 20259. 4. 202416. 5. 20236. 5. 202231. 5. 202128. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2826. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121053396
platiteľ od 13. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica A. Hlinku 459/20, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 7. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38609/R
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252826. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 5. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 1. 2024Nový spoločníkIng. Andrej Kmotorka, podiel 50 %
  3. 12. 1. 2024Nový spoločníkJán Grešner, podiel 50 %
  4. 29. 9. 2023Nový člen vedeniaJán Grešner, konateľ
  5. 29. 9. 2023Nový člen vedeniaIng. Andrej Kmotorka, konateľ
  6. 13. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121053396
  7. 16. 7. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52503135

PiarPro Media, s.r.o. – tržby 42 tis. € – IČO 52503135