SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52894690

VM SLOVAKIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2020
IČO
52894690
DIČ
2121178037
Sídlo
Rádayho 8, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľVeronika Kiapešová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VM SLOVAKIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 8. 2. 2020. Vo vedení firmy: Veronika Kiapešová. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−600−400−20002020strata2021strata2022strata2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    5 z 6
  • Najslabší rok
    2020, strata 506 €
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €0 €−8 €−56 €−506 €
Aktíva spolu4 090 €4 430 €4 430 €4 430 €4 438 €4 494 €
Vlastné imanie3 750 €4 090 €4 430 €4 430 €4 438 €4 494 €
Podané20. 3. 202610. 3. 202512. 3. 202429. 3. 20231. 3. 202226. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rádayho 8, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 2. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 38192/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2020
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2020
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

21 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 21.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52894690

VM SLOVAKIA s.r.o. – strata 340 € – IČO 52894690