SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53458559

BENCZMONT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pohranice · od 2020
IČO
53458559
DIČ
2121375619
Sídlo
Pohranice 77, 951 02 Pohranice
firmy v okolí

KonateľIgor Bencz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BENCZMONT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pohranice, v registri od 3. 12. 2020. Vo vedení firmy: Igor Bencz. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (+87,4 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1408. z 2 869 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
+87 %
050 tis.100 tis.2020—2021—2022+221 %2023−8 %2024+8 %2025+87 %
  • Najlepší rok
    2022, +221 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    +2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,1 %
    +13,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,1 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,0 %
    +23,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby79 902 €42 641 €39 480 €42 809 €13 329 €0 €
Výsledok hospodárenia7 499 €2 830 €4 649 €7 445 €−699 €0 €
Aktíva spolu43 805 €22 750 €19 286 €23 269 €4 301 €5 000 €
Vlastné imanie26 724 €19 225 €16 395 €11 746 €4 301 €5 000 €
Podané12. 6. 202629. 4. 202524. 4. 202524. 4. 202530. 6. 202226. 11. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1408. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121375619
platiteľ od 1. 11. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pohranice 77, 951 02 Pohranice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2020
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 53020/N
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pohranice.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2020
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácií stavbyod 2020
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Fotografické službyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251408. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121375619
  3. 3. 12. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53458559

BENCZMONT, s. r. o. – tržby 80 tis. € – IČO 53458559