SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53806263

mojmaskot s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2021
IČO
53806263
DIČ
2121499556
Sídlo
Dubová 2652/7, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľMgr. Tomáš Kovács

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

mojmaskot s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 29. 5. 2021. Vo vedení firmy: Tomáš Kovács. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−48,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať423. z 745 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−48 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022+141 %2023−8 %2024+133 %2025−48 %
  • Najlepší rok
    2022, +141 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,5 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,3 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,2 %
    −56,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby25 695 €49 673 €21 320 €23 229 €9 628 €
Výsledok hospodárenia1 664 €1 486 €1 333 €3 116 €475 €
Aktíva spolu13 509 €28 285 €19 444 €17 876 €14 628 €
Vlastné imanie13 073 €11 409 €9 923 €8 591 €5 475 €
Podané4. 5. 202625. 3. 202530. 6. 202412. 6. 202330. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
423. z 745 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dubová 2652/7, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 5. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 49293/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
96090 Ostatné osobné služby i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

42 zapísaných činností

  • Výroba kŕmnych zmesíod 2021
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2021
  • Výroba nápojovod 2021
  • Odevná výrobaod 2021
  • Výroba obuvi a kompotentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 2021
  • Spracovanie kožeod 2021
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2021
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné osobné služby i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 500 € · posledná 13. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Dom kultúryZmluva o uskutočnení umeleckého vystúpenia—13. 6. 2025
  • Mestské kultúrne strediskoZmluva uzatvorená podľa & 269 Obchodného zákonníka—29. 5. 2024
  • Mestské kultúrne strediskoZmluva uzatvorená podľa § 269 obchodného zákonníka—9. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025423. z 745
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné osobné služby i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 4. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 5. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné osobné služby i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53806263

mojmaskot s. r. o. – tržby 26 tis. € – IČO 53806263