SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53862201

Keep smart s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovská Teplá · od 2021
IČO
53862201
DIČ
2121522447
Sídlo
Madočany 477, 034 83 Liptovská Teplá
firmy v okolí

KonateľMichal Chrmo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Keep smart s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovská Teplá, v registri od 15. 6. 2021. Vo vedení firmy: Michal Chrmo a Daniel Valluš. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1464. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2021
−67 %
010 tis.20 tis.30 tis.2021—2022+18 %2023−69 %2024+0 %2025−10 %
  • Najlepší rok
    2022, +18 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    3,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby7 200 €8 000 €8 000 €25 696 €21 868 €
Výsledok hospodárenia1 354 €1 086 €3 580 €11 716 €13 953 €
Aktíva spolu37 042 €35 688 €34 920 €32 763 €22 011 €
Vlastné imanie36 644 €35 290 €34 204 €30 622 €18 953 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202328. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1464. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121522447
platiteľ od 7. 9. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Madočany 477, 034 83 Liptovská Teplá
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 77490/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovská Teplá.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
  • Fotografické službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 18 tis. € · posledná 4. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto RužomberokDodatok č. 1 k Licenčnej zmluve11 tis. €4. 2. 2026
  • Mesto RužomberokLicenčná zmluva7 tis. €30. 1. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251464. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 5. 2024Nový spoločníkMD Group Slovakia s. r. o., podiel 100 %
  3. 14. 3. 2023Nový člen vedeniaDaniel Valluš, konateľ
  4. 7. 9. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121522447
  5. 15. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53862201

Keep smart s. r. o. – tržby 7 tis. € – IČO 53862201