SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54524717

Forez s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovská Teplá · od 2022
IČO
54524717
DIČ
2121734164
Sídlo
Madočany 477, 034 83 Liptovská Teplá
firmy v okolí

KonateľMichal Chrmo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Forez s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovská Teplá, v registri od 17. 5. 2022. Vo vedení firmy: Michal Chrmo. V roku 2025 mala firma tržby 88 tis. € (+89,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2804. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
88 tis. €
Za rok
+89 %
050 tis.100 tis.2022—2023×14,22024−4 %2025+89 %
  • Najlepší rok
    2023, ×14,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,0 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,3 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,3 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby87 781 €46 450 €48 465 €3 420 €
Výsledok hospodárenia3 519 €1 308 €4 022 €1 955 €
Aktíva spolu61 484 €58 000 €35 987 €7 300 €
Vlastné imanie15 805 €12 285 €10 977 €6 955 €
Podané3. 3. 202622. 5. 202530. 6. 20244. 4. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2804. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121734164
platiteľ od 25. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Madočany 477, 034 83 Liptovská Teplá
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2022
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 80016/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovská Teplá.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2022
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2022
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2022
  • Administratívne službyod 2022
  • Čistiace a upratovacie službyod 2022
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252804. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121734164
  3. 3. 6. 2022Presun sídlaMadočany 477 Liptovská Teplápredtým Terasová 627/15 Svit
  4. 17. 5. 2022Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54524717

Forez s. r. o. – tržby 88 tis. € – IČO 54524717