SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54211832

F.A.C. Projekt s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým SETTEMBRE s. r. o.

IČO
54211832
DIČ
2121603121
Sídlo
Panónska cesta 21, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľGianluca Soncin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

F.A.C. Projekt s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 16. 11. 2021. Vo vedení firmy: Gianluca Soncin. V roku 2024 mala firma tržby 306 tis. € (+2484,7 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať57. z 478 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
306 tis. €
Za rok
×25,8
0200 tis.400 tis.2021—2022×9,92023+7 %2024×25,8
  • Najlepší rok
    2024, ×25,8

Ukazovatele 2024

  • Marža
    9,6 %
    −27,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    73,1 %
    +32,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,9 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,8 %
    +32,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021
Tržby306 285 €11 850 €11 060 €1 120 €
Výsledok hospodárenia29 364 €4 424 €585 €825 €
Aktíva spolu105 131 €15 269 €54 656 €6 120 €
Vlastné imanie40 197 €10 833 €6 409 €5 825 €
Podané7. 3. 202512. 2. 202430. 6. 202324. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
57. z 478 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121603121
platiteľ od 1. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 21, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 11. 2021
4 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 175277/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SETTEMBRE s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202457. z 478
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

21 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 21.

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 1. 5. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 7. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 24. 11. 2023Presun sídlaPanónska cesta 21 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Ďurkova 12 Nitra
  4. 17. 3. 2022Zmena obchodného menaF.A.C. Projekt s. r. o.predtým SETTEMBRE s. r. o.
  5. 1. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121603121
  6. 25. 2. 2022Nový člen vedeniaGianluca Soncin, konateľ
  7. 16. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54211832

F.A.C. Projekt s. r. o. – tržby 306 tis. € – IČO 54211832