SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31318860

Convex, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31318860
DIČ
2020344920
Sídlo
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Slavomír Zachar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Convex, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 2. 1992. Vo vedení firmy: Slavomír Zachar. V roku 2025 mala firma tržby 136 tis. € (−13,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1048. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
136 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2013
+10 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−17 %2015+59 %2016+15 %2017−28 %2018+16 %2019−16 %2020−15 %2021−12 %2022+28 %2023+4 %2024+17 %2025−14 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,5 %
    +6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,1 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,9 %
    −19,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby135 871 €157 667 €134 642 €129 219 €100 821 €114 047 €133 479 €158 619 €136 594 €188 582 €163 890 €103 265 €123 671 €
Výsledok hospodárenia3 121 €366 €3 124 €7 115 €−2 054 €−4 364 €−6 696 €−2 383 €7 601 €9 076 €9 245 €−142 €742 €
Aktíva spolu61 357 €80 068 €60 535 €49 223 €39 122 €40 199 €51 582 €74 679 €79 100 €105 437 €107 478 €48 798 €55 858 €
Vlastné imanie41 784 €38 663 €38 297 €35 174 €28 059 €30 113 €34 478 €41 173 €43 556 €35 954 €26 879 €30 541 €30 683 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202518. 3. 202429. 3. 202321. 3. 202226. 3. 202116. 3. 202028. 3. 201920. 3. 201830. 3. 201731. 3. 20169. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1048. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020344920
platiteľ od 1. 2. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 2365/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Oprava výrobkov a zariadení spotrebnej elektorniky.od 1992
  • Oprava kancelárskej a reprodukčnej elektroniky.od 1992
  • Opravy elektrických strojov a prístrojov.od 1992
  • Elektroinštalatérstvo.od 1992
  • Sprostredkovanie v obchode.od 1992
  • Nákup a predaj spotrebného, priemyselného a potravinárskeho tovaru.od 1992
  • Poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb.od 1998
  • projektovanie, inštalácia, oprava a vykonávanie revízii elektrickej požiarnej signalizácieod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 281 tis. € · posledná 6. 11. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251048. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Slavomír Zachar, konateľ
  3. 16. 10. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Slavomír Zachar
  4. 6. 2. 2010Nový spoločníkIng. Slavomír Zachar, podiel 100 %
  5. 7. 12. 2007Presun sídlaRadlinského 27 Bratislavapredtým Pri Habánskom mlyne 32 Bratislava
  6. 16. 11. 1998Presun sídlaPri Habánskom mlyne 32 Bratislavapredtým Galbavého 1 Bratislava
  7. 1. 2. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020344920
  8. 24. 2. 1992Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31318860

Convex, spol. s r.o. – tržby 136 tis. € – IČO 31318860