SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44878265

Knapek servis, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44878265
DIČ
2022879474
Sídlo
Západný rad 17, 811 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPavol Knapek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Knapek servis, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 9. 2009. Vo vedení firmy: Pavol Knapek. V roku 2025 mala firma tržby 129 tis. € (−17,6 %) a stratu 850 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1077. z 3 012 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
129 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2013
+278 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+61 %2015−23 %2016+14 %2017−62 %2018+165 %2019−7 %2020+63 %2021+102 %2022−39 %2023+9 %2024+59 %2025−18 %
  • Najlepší rok
    2018, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    +25,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,1 %
    +68,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    147,0 %
    −14,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby128 816 €156 294 €98 074 €89 781 €146 978 €72 801 €44 779 €48 387 €18 287 €48 642 €42 540 €54 982 €34 101 €
Výsledok hospodárenia−850 €−41 101 €−60 287 €−36 560 €−2 983 €−27 200 €−43 798 €−35 884 €−31 216 €−31 381 €−25 803 €−10 707 €−4 835 €
Aktíva spolu79 583 €58 994 €112 692 €109 689 €67 870 €1 003 €42 027 €36 091 €18 803 €23 699 €33 832 €35 862 €15 834 €
Vlastné imanie−37 369 €−36 519 €4 582 €4 869 €6 430 €−120 587 €−93 387 €−49 589 €−13 705 €−6 588 €2 793 €−31 404 €−20 697 €
Podané9. 6. 202619. 6. 202524. 5. 20248. 6. 202321. 6. 20229. 6. 20212. 6. 20204. 6. 201926. 6. 201827. 6. 201716. 6. 20162. 6. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1077. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022879474
platiteľ od 10. 10. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Západný rad 17, 811 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 9. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 60148/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 7. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251077. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022879474
  3. 3. 9. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44878265

Knapek servis, s. r. o. – tržby 129 tis. € – IČO 44878265