SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45396698

Miroslav Kadnár - KAMI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45396698
DIČ
2022966110
Sídlo
Pod Rovnicami 26, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMiroslav Kadnár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Miroslav Kadnár - KAMI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 2. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Kadnár a Martina Kadnárová. V roku 2025 mala firma tržby 134 tis. € (−9,3 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1057. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
134 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+63 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−9 %2016+7 %2017+10 %2018+9 %2019+5 %2020−4 %2021−9 %2022+18 %2023+11 %2024+27 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,5 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,6 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,3 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby133 876 €147 610 €116 228 €104 340 €88 688 €97 047 €100 939 €96 477 €88 467 €80 341 €75 068 €82 153 €—
Výsledok hospodárenia5 992 €4 433 €2 890 €4 364 €1 834 €11 907 €11 568 €8 813 €7 660 €3 836 €−350 €−463 €1 715 €
Aktíva spolu78 450 €44 282 €64 803 €59 641 €52 326 €52 045 €48 142 €36 768 €41 119 €34 834 €30 195 €21 859 €16 830 €
Vlastné imanie15 425 €9 433 €54 036 €51 146 €46 782 €44 947 €37 604 €26 036 €17 223 €9 563 €5 727 €6 078 €6 541 €
Podané11. 3. 20266. 5. 202527. 3. 202415. 3. 20234. 3. 20224. 3. 202111. 3. 202014. 3. 20192. 3. 20185. 2. 20176. 3. 201613. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1057. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022966110
platiteľ od 5. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Rovnicami 26, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 63015/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • čistace a upratovacie práce,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,od 2010
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2010
  • ubytovacie služby v zariadeniach bez poskytovania pohostinských činností,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 3. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251057. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2011Nový spoločníkMiroslav Kadnár, podiel 100 %
  3. 11. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45396698

Miroslav Kadnár - KAMI s. r. o. – tržby 134 tis. € – IČO 45396698