SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44510632

SAUNIKA spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2009
IČO
44510632
DIČ
2022737761
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Karol Uváčik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SAUNIKA spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 1. 2009. Vo vedení firmy: Karol Uváčik. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (−26,9 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1836. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2013
−10 %
0100 tis.200 tis.2013—2015+32 %2017+22 %2018−24 %2019−4 %2020−21 %2021+30 %2022+17 %2023−6 %2024−9 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -10,8 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -51,1 %
    +15,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    174,9 %
    +57,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby96 528 €132 005 €144 846 €153 415 €130 781 €100 462 €127 029 €132 324 €173 715 €—142 272 €—107 545 €
Výsledok hospodárenia−10 415 €−18 560 €−1 916 €2 005 €375 €−653 €8 €415 €−3 792 €1 869 €−98 €−124 €395 €
Aktíva spolu20 375 €28 045 €44 491 €21 237 €20 132 €18 697 €23 491 €31 388 €38 761 €33 164 €16 962 €20 539 €25 904 €
Vlastné imanie−15 252 €−4 838 €13 723 €15 639 €13 634 €13 259 €13 912 €13 903 €12 038 €5 080 €3 210 €3 308 €3 433 €
Podané15. 5. 202616. 4. 202513. 3. 202420. 3. 202328. 3. 202222. 3. 202118. 3. 202019. 3. 201927. 6. 20187. 3. 201725. 3. 201628. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1836. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022737761
platiteľ od 5. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21076/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • kuriérske službyod 2009
  • montáž autopríslušenstvaod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2009
  • predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidláod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • prenájom strojov a zariadeníod 2009
  • reklamné a marketingové službyod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251836. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2018Nový spoločníkIng. Karol Uváčik, podiel 100 %
  3. 3. 6. 2017Presun sídlaZlatovská 1783 Trenčínpredtým ul. SNP 534/92 Nová Dubnica
  4. 1. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44510632

SAUNIKA spol. s r. o. – tržby 97 tis. € – IČO 44510632