SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44645694

PGS GRAČKA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2009
IČO
44645694
DIČ
2022780903
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľPeter Gračka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PGS GRAČKA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 3. 3. 2009. Vo vedení firmy: Peter Gračka a Lenka Gračková. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+7,6 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať478. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+145 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+157 %2015+79 %2016−3 %2017−2 %2018−4 %2019−16 %2020−27 %2021−11 %2022+26 %2023−19 %2024−3 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +157 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,4 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,5 %
    −16,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 540 422 €1 431 324 €1 480 929 €1 838 857 €1 459 693 €1 638 517 €2 237 571 €2 657 189 €2 753 669 €2 795 961 €2 884 129 €1 613 879 €629 083 €
Výsledok hospodárenia22 381 €59 394 €−11 467 €66 543 €45 115 €72 827 €158 295 €226 921 €251 442 €228 307 €278 084 €35 614 €1 036 €
Aktíva spolu1 947 054 €2 421 020 €1 963 283 €1 899 376 €1 625 571 €1 720 852 €1 850 293 €1 961 301 €2 124 696 €1 977 353 €1 781 876 €1 761 255 €—
Vlastné imanie1 586 641 €1 564 260 €1 504 866 €1 516 333 €1 449 789 €1 404 674 €1 331 847 €1 173 552 €946 631 €695 189 €466 882 €188 798 €—
Podané30. 6. 202629. 6. 202526. 6. 202430. 6. 202323. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 201929. 6. 201827. 6. 201729. 6. 201622. 6. 201516. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
478. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022780903
platiteľ od 18. 4. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21361/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojných vozidielod 2009
  • skladovanieod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 5. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025478. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 7. 2020Nový člen vedeniaPeter Gračka, konateľ
  3. 28. 7. 2020Nový člen vedeniaLenka Gračková, konateľ
  4. 27. 11. 2019Nový spoločníkLenka Gračková, podiel 42,5 %
  5. 27. 11. 2019Nový spoločníkPeter Gračka, podiel 42,5 %
  6. 27. 11. 2019Nový spoločníkPeter Gračka, podiel 15 %
  7. 18. 4. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022780903
  8. 3. 3. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44645694

PGS GRAČKA, s. r. o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 44645694