SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36334707

Pacas transport & trading, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2004
IČO
36334707
DIČ
2021824024
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMiroslav Pacas

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pacas transport & trading, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 17. 4. 2004. Vo vedení firmy: Miroslav Pacas. V roku 2025 mala firma tržby 373 tis. € (−66,4 %) a stratu 70 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1404. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
373 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2013
−90 %
02 mil.4 mil.2013—2015−3 %2016−8 %2017+12 %2018−3 %2019−12 %2020−6 %2021−0 %2022−11 %2023−51 %2024−15 %2025−66 %
  • Priemerný rast ročne
    −17,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -18,8 %
    −19,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -5,5 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,3 %
    −16,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby373 462 €1 110 813 €1 311 966 €2 704 747 €3 048 366 €3 053 555 €3 231 551 €3 667 354 €3 784 151 €3 373 352 €3 678 926 €—3 774 250 €
Výsledok hospodárenia−70 066 €3 361 €46 794 €301 159 €82 211 €153 828 €100 294 €275 509 €407 410 €414 679 €212 853 €131 389 €44 201 €
Aktíva spolu1 342 453 €1 714 960 €1 661 999 €1 590 806 €1 665 155 €2 056 099 €2 168 402 €2 267 892 €2 375 246 €2 126 790 €1 779 952 €2 080 015 €2 392 103 €
Vlastné imanie1 271 738 €1 341 804 €1 338 443 €1 291 649 €991 691 €1 163 602 €1 009 773 €1 324 159 €1 437 095 €1 272 223 €857 543 €899 815 €1 123 039 €
Podané27. 3. 202624. 3. 202528. 3. 202430. 6. 202316. 2. 202230. 3. 202130. 3. 202030. 3. 201914. 3. 201828. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1404. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021824024
platiteľ od 26. 5. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zlatovská 1783, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 14546/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

42 zapísaných činností

  • zasielateľstvood 2004
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2004
  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (sotfware)od 2004
  • priemyselné čistenieod 2004
  • výroba kovových konštrukcií a ich častíod 2004
  • čalúnnictvood 2004
  • prevádzkovanie autoumyvárne, čistenie interiérovod 2004
  • predaj motorových vozidielod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251404. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2009Nový spoločníkMiroslav Pacas, podiel 100 %
  3. 9. 11. 2006Presun sídlaZlatovská 1783 Trenčínpredtým Brnianska 2 Trenčín
  4. 26. 5. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021824024
  5. 17. 4. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36334707

Pacas transport & trading, s.r.o. – tržby 373 tis. € – IČO 36334707