SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45390380

PLUS Academia spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým ENERGY HOLD SEČIANKY, s.r.o.

IČO
45390380
DIČ
2023035806
Sídlo
Vosková 12682/4, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Daniel Bacík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PLUS Academia spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 18. 5. 2010. Vo vedení firmy: Daniel Bacík. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (−6,6 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať49. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
−7 %
Od 2015
+630 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016×9,92017−30 %2018−25 %2019+11 %2020−38 %2021−1 %2022+14 %2023+10 %2024+76 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,0 %
  • Najlepší rok
    2016, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,3 %
    +74,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 035 437 €1 108 181 €628 273 €569 012 €498 943 €506 241 €811 767 €732 097 €981 852 €1 410 763 €141 879 €——
Výsledok hospodárenia1 230 €−10 472 €19 336 €13 226 €1 971 €2 831 €242 €5 519 €1 317 €1 621 €1 867 €−480 €−1 €
Aktíva spolu384 548 €440 851 €273 973 €255 890 €271 485 €256 981 €276 413 €288 448 €199 606 €209 759 €52 137 €4 998 €4 998 €
Vlastné imanie16 870 €15 640 €45 448 €41 309 €28 082 €28 909 €26 308 €38 469 €29 407 €8 006 €6 385 €4 518 €4 998 €
Podané18. 3. 202628. 3. 202515. 3. 20247. 3. 202311. 3. 20222. 3. 202128. 2. 202028. 3. 201927. 3. 201816. 3. 201722. 3. 201630. 6. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
49. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023035806
platiteľ od 1. 10. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV3do 2018
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vosková 12682/4, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 103504/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ENERGY HOLD SEČIANKY, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 7 ukončených činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojovod 2015
  • prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka španielskehood 2015
  • prekladateľské a tlmočnícke služby z/do jazyka francúzskehood 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
24 zmlúv
spolu 1,4 mil. € · posledná 22. 1. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202549. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 27 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 1. 2024Presun sídlaVosková 12682/4 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Staré Grunty 36 Bratislava
  3. 9. 11. 2022Zápis konečného užívateľa výhodPaedDr. Daniel Bacík
  4. 8. 11. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodPaedDr. Daniel Bacík
  5. 22. 5. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodBc. Peter Uličný
  6. 22. 5. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miloslav Repka
  7. 22. 5. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Miroslav Kudlej
  8. 4. 5. 2018Nový spoločníkPaedDr. Daniel Bacík, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45390380

PLUS Academia spol. s r. o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 45390380